MUSİCLAND
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kombineler satıldı, biletsiz seyirci girmeyecek

Kombineler satıldı, biletsiz seyirci girmeyecek Empty Kombineler satıldı, biletsiz seyirci girmeyecek

Mesaj  369 Çarş. Ağus. 27, 2008 8:05 pm

Adana Demirspor Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Önder Serin, yeni sezonda kale arkaları dışındaki tüm yerlerin kombine bilet olarak satıldığını bildirdi.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Futbol Şube Sorumlusu Önder Serin, biletsiz seyircinin kesinlikle stada alınmayacağını belirterek, "Defalarca bu uyarıda bulunmuştuk. Yönetim olarak bir kez daha hatırlatma yapmakta fayda gördük. Tüm koltuklar kombine bilet olarak satışa sunulmuştur. Sadece kale arkalarına bilet bastırılacaktır. Bu nedenle sevgili taraftarlarımızın maç günleri sıkıntı yaşamaması açısından şimdiden dikkatli olmalarını istiyoruz" diye konuştu.
Nevşehir´de yeni sezon hazırlıklarını tamamlayarak Adana´ya dönen Adana Demirspor, kulüp tesislerinde ilk antrenmanını yaptı. Antrenmanı Kulüp Başkanı Mehmet Gökoğlu ve yönetim kurulu üyeleri izledi.

369
369
Admin
Admin

http://mncmusicland.niceboard.net