MUSİCLAND
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

narnia günlükleri prens kaspiyan

3 posters

narnia günlükleri prens kaspiyan Empty narnia günlükleri prens kaspiyan

Mesaj  369 Salı Tem. 15, 2008 8:34 pm

narnia günlükleri prens kaspiyan Narnia-prens-caspian-posterÜlkemizde de gösterime giren ve kitaptan uyarlama bir seri olan Narnia Günlükleri serisinin ikinci filmi geliyor. İlk olarak sinemada fragmanını izleyerek haberini aldığım bu ikinci filmin ayrıntılarına hemen bi’ internetten bakayım dedim. Birinci film olan Narnia Günlükleri: Aslan, Cadı ve Dolap filmini beğendiğimi söyleyebilirim. İşlediği ilginç konusu ilgimi çekmişti. İkinci filminin gelmesini, özellikle de fragmanını izledikten sonra sevindiğimi söylemeliyim. narnia günlükleri prens kaspiyan Icon_biggrin
Bu ikinci filmin konusunu da kısaca özetleyeyim: İngiltere tren istasyonundan ayrılan Peter, Susan, Edmund ve Lucy(ilk filmden beri baya büyümüşler canım narnia günlükleri prens kaspiyan Icon_smile ) kendilerini Kral Mirax adlı kötü mü kötü kralın adasında bulurlar. Kral Mirax namlı bu adamı devirebilmek için bizim dört kardeş, adanın prensi, Prens Caspian ve bizim şu konuşan aslanımızla birlik olurlar. Ve bundan sonra da atraksiyon başlar. narnia günlükleri prens kaspiyan Icon_smile
Bu filmde sevdiğim bir şey daha var onu da söylemeden geçemeyeceğim. İlk filmi izleyenler bilir; filmdeki aslan, orjinal dilde de Aslan diye çağrılıyor. Hele bir de ilk filmde iyileştirmek için Türk Lokumu’nun kullanılması da ufak ama güzel bir ayrıntı.
narnia günlükleri prens kaspiyan Narnia-prens-caspian
Ayrıca filmin bir de oyununun çıkacağını da ayrıca belirtmek isterim.
Film, bir de Disney’den çıkma olunca kesinlikle ne kadar kaliteli bir film olacağını söylememe gerek yoktur herhalde. narnia günlükleri prens kaspiyan Icon_smile Ayrıca film, ülkemizde 6 Haziran‘da gösterime giriyor. Eğer fantastik filmlerden hoşlanıyor ve kaliteli savaş sahneleri (fragmandan anlaşıldığı üzere) görmek istiyorsanız bu filmi kaçırmayın derim. narnia günlükleri prens kaspiyan Icon_wink
369
369
Admin
Admin

http://mncmusicland.niceboard.net

narnia günlükleri prens kaspiyan Empty Geri: narnia günlükleri prens kaspiyan

Mesaj  JULİET Çarş. Tem. 16, 2008 3:24 pm

valla nazlıcım ben filmi afişi yeni asılmışken izledim Twisted Evil güzeldi tavsiye ederim:D
JULİET
JULİET
Admin
Admin

narnia günlükleri prens kaspiyan Empty Geri: narnia günlükleri prens kaspiyan

Mesaj  ~Jizému/*Shinya~ Çarş. Tem. 23, 2008 8:41 am

vaLLa ben sinem^^Le iLk'ine qitmiştim ama. lol!
~Jizému/*Shinya~
~Jizému/*Shinya~
MODERATÖR
MODERATÖR